Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości Postołów - Oferty sprzedaży nieruchomości
7 ogłoszeń
Od najnowszych
7 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Dom wolnostojący Postołów
Postołów,podkarpackie
315 000 zł60 m² 5 250 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Postołów
Postołów,podkarpackie
77 760 zł1 200 m² 64,80 zł/m²
Działka budowlana Postołów
Postołów,podkarpackie
158 274 zł1 954 m² 81 zł/m²
Działka budowlana Postołów
Postołów,podkarpackie
192 456 zł2 640 m² 72,90 zł/m²
Działka budowlana Postołów
Postołów,podkarpackie
167 962 zł2 304 m² 72,90 zł/m²
Działka budowlana Postołów
Postołów,podkarpackie
171 898 zł2 358 m² 72,90 zł/m²
Działka budowlana Postołów
Postołów,podkarpackie
252 866 zł2 838 m² 89,10 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Postołów
Włącz powiadomienia